JEŹDZIKI DLA DZIECI

JEŹDZIKI DLA DZIECI

Są takie zabawki, która są dobre na każdą porę roku i nie muszą trafiać po letnim sezonie do garażu czy do schowka. To jeździki, czyli doskonały pomysł na aktywność fizyczną dla dzieci nie tylko latem, ale również wiosną, jesienią i zimą!

Dlaczego jeździki są takie szczególne? Ponieważ dzięki nim najmłodsze dzieci uczą się przemieszczania w pozycji siedzącej poprzez odpychanie, zmagając się ze zmianą kierunku jazdy, a starsze mogą wprawiać jeździk w ruch, dzięki różnym mechanizmom. Jeździki pozwalają również wcielać się w różne, ciekawe role i zawody, kształtują pożądane, społeczne postawy i trenują nowe lub już osiągnięte umiejętności.

KOPARKA Z PRZYCZEPKĄ

W naszym sklepie internetowym znajduje się wiele różnych propozycji jeździków. Chcielibyśmy jednak przybliżyć nowość - koparkę dwa w jednym z przyczepką, która zdecydowanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów!

Wybór prezentowanego jeździka gwarantuje fantastyczną, wielogodzinną zabawę! Dzięki przyczepce maluch może przewozić na przykład piasek, zimą – śnieg, jesienią – liście czy bawić się w operatora koparki. Ramię jeździka wyposażone jest w sprężynowe siłowniki. Co dodatkowo ważne zabawka została wyprodukowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Gorąco zachęcamy również do komfortowych zakupów online. Zamówioną zabawkę szybko i sprawnie dostarczy kurier pod wskazany w trakcie zamówienia adres.

Jeździki mogą stanowić alternatywę dla wielu drobnych zabawek. Można do nich dokupić liczne akcesoria w późniejszym czasie.