ZABAWKI DLA 3 LATKA

ZABAWKI DLA 3 LATKA

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zabawa to dla dzieci super sprawa! Najmłodsi uwielbiają się bawić, a kiedy jeszcze do tego wykorzystamy kreatywne zabawki, to możemy nie tylko zająć je na długi czas, ale i rozwijać ich wszystkie zmysły!

Wiemy, że prawie każda zabawka może być fajna, jeśli mamy ciekawy pomysł i dużo, dużo wyobraźni. Ale są zabawki fajne i fajniejsze. Często najlepsze pomysły na zabawę są najprostsze, ponieważ umysły dzieci są bardzo chłonne. Zabawy stymulują ich rozwój i uczą otaczającego świata oraz wspierają odkrywanie prawdziwych zainteresowań. A to wszystkie dzieje się jeszcze na długo przed tym jak maluchy pójdą do szkoły.

PUZZLE DREWNIANA KOPARKA

Dlatego na przykład możesz sprawić swojemu dziecku niesamowitą radość i pozwolić mu wcielić się w prawdziwego operatora koparki! Koparka, to atrakcyjna zabawka dla malucha, ponieważ można ją samodzielnie składać w różnych kombinacjach. Posiada także gumowe koła, aby nie rysować podłogi. Dzięki niej każda budowa czy remont drogi zostaną przeprowadzone w ekspresowym tempie!

Dodatkowo wykonana jest z wysokiej jakości drewna i pomalowana bezpiecznymi i ekologicznymi farbkami. Co ważne dla najmłodszych, posiada także wszelkie certyfikaty i znaki bezpieczeństwa. Dlatego jest prezentem idealnym dla 3-latka, który żywo interesuje się światem budowy, pojazdów i konstrukcjami!

Niektóre dzieci potrzebują więcej zabawek, inne mniej. Zależy to od indywidualnego zapotrzebowania dzieci na bodźce. Najważniejsze jednak to, żeby zabawki były zgodne dziecięcymi zainteresowaniami.