DESIGNERSKIE ZABAWKI

DESIGNERSKIE ZABAWKI

W trakcie dziecięcych aktywności maluchy nie tylko się bawią. Rozwijają także swoją kreatywność, inteligencję i zręczność. To właśnie z tych powodów zabawki dla dzieci powinny być zawsze bardzo starannie wybierane!

Co zrobić, by w życiu dzieci nie było nudy, a rozwojowa zabawa trwała w nieskończoność, najlepiej trwałymi, estetycznymi i wielozadaniowymi przedmiotami? Przeczytać ten wpis! Ponieważ głównym założeniem naszego sklepu jest prezentacja ładnych, ponadczasowych zabawek. Dziś poruszamy temat zabawek designerskich i przedstawiamy jeździk Bentley Bentyaga!

GWARANCJA NA WYSOKĄ JAKOŚĆ I NIEKOŃCZĄCĄ SIĘ ZABAWĘ

Jeździk Bentley Bentyaga to niezwykły jeździk na licencji – z dźwiękiem, światłami oraz skrętnymi kołami, które gwarantują jeszcze lepszą zabawę! Zabawę, którą dodatkowo może urozmaicić i uprzyjemnić możliwość podłączenia USB lub karty TF. Jeździk przeznaczony jest także do zabawy na zewnątrz, więc dzięki USB lub karcie dodatkowo można słuchać ulubionych piosenek!

JEŹDZIK BENTLEY BENTYAGA


Z jeździka mogą korzystać już 12-miesięczne maluchy! W początkowym okresie, dzięki podnóżkowi i dołączonym barierkom, dziecko czuje się bezpiecznie, a rodzic może używać zabawki, jak wózka. Jeździk wyposażony jest także w daszek, który chroni przed słońcem w trakcie zabawy na świeżym powietrzu. A, gdy maluch już podrośnie, podnóżek oraz barierki mogą zostać zdemontowane na stałe. Wtedy nasz mały kierowca będzie mógł jeździć samodzielnie!

Pamiętajmy, że prawidłowy rozwój dziecka polega na stymulowaniu zarówno umiejętności umysłowych, jak i fizycznych. Dlatego jeździki są świetnym wyborem dla energicznych i aktywnych dzieci.