Zabawki dla rocznego dziecka

Sklep internetowy Król Zabawek pozwoli Państwu znaleźć najwspanialsze zabawki dla rocznego dziecka. Tej grupie asortymentu poświęcamy szczególną uwagę, ponieważ wiemy jak ważna jest edukacja od najmłodszych lat. Zabawki dla rocznego dziecka z naszej oferty pomagają stymulować najważniejsze zmysły dziecka: wzrok, słuch oraz dotyk co pomoże mu rozwinąć ciekawość i ułatwi poznawanie świata. W naszej ofercie znajdą Państwo edukacyjne zabawki dedykowane dzieciom juz od 6 miesiąca życia.

Układanka drewniana z pinezkami dzikie zwierzęta
  • Nowy
Ostatnie sztuki w magazynie
Brak opakowania/folii, puzzle lekko porysowane Drewniane Puzzle kształty ze zwierzętami to zabawka edukacyjna, rozwija Twoje dziecko w zakresie dopasowywania kształtów, uczy nowych słów i kolorów.
Edukacyjne i zręcznościowe

Wbijak drewniany przebijak "Kosmici"

KZ0790
59,97 zł
Drewniany wbijak wyposażony w mechanizm dzięki któremu kosmici do wbijania samodzielnie wyskakują.
Zabawki na lato

Ponton ŻÓŁW z otworami na nóżki

KZ0128
16,00 zł
Wspaniały ponton żółwik wyposażony w otwory na nóżki, oparcie oraz UCHWYTY! Idealny dla najmłodszych wielbicieli pływania.
LUCY & LEO

Labirynt Lew Lucy&Leo

KZ0272 LL130
29,00 zł
Drewniany labirynt edukacyjny LUCY&LEO w kształcie Lwa zapewnia wspaniałą zabawę, jak również rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową każdego dziecka.
LUCY & LEO

Labirynt Hipopotam Lucy&Leo

KZ0271 LL129
29,00 zł
Drewniany labirynt edukacyjny LUCY&LEO w kształcie Żyrafy zapewnia wspaniałą zabawę, jak również rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową każdego dziecka.
LUCY & LEO

Labirynt Żyrafa Lucy&Leo

KZ0270 LL128
29,00 zł
Drewniany labirynt edukacyjny LUCY&LEO w kształcie Żyrafy zapewnia wspaniałą zabawę, jak również rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową każdego dziecka.
LUCY & LEO

Labirynt Zebra Lucy&Leo

KZ0269 LL127
29,00 zł
Drewniany labirynt edukacyjny LUCY&LEO w kształcie Zebry zapewnia wspaniałą zabawę, jak również rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową każdego dziecka.
LUCY & LEO

Labirynt Żółw Lucy&Leo

KZ0268 LL126
29,00 zł
Drewniany labirynt edukacyjny LUCY&LEO w kształcie Żółwia zapewnia wspaniałą zabawę, jak również rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową każdego dziecka.
20,00 zł
Drewniane Puzzle kształty ze zwierzętami to zabawka edukacyjna, rozwija Twoje dziecko w zakresie dopasowywania kształtów, uczy nowych słów i kolorów.
35,00 zł
Drewniane Puzzle kształty z cyferkami to zabawka edukacyjna, rozwija Twoje dziecko w zakresie dopasowywania kształtów, uczy rozpoznawać cyfry w zakresie 1 -10, rozpoznawania podstawowych znaków matematycznych oraz dopasowywania liczby do ilości.
Układanki bez uchwytów

Układanka drewniana cyfry

KZ0060c
19,00 zł
Drewniane Puzzle kształty z cyferkami to zabawka edukacyjna, rozwija Twoje dziecko w zakresie dopasowywania kształtów, uczy nowych słów i kolorów.
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki

Przed przystąpieniem do użytkowania Strony zalecamy zapoznać się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem.