NAUKA PISANIA

NAUKA PISANIA

Nauka pisania jest procesem złożonym i dość długim. Może być także procesem dość stresującym dla dzieci, ponieważ nie zawsze wszystko wychodzi im tak, jakby chciały tego one lub ich nauczyciel. Jak przygotować dziecko i pomóc mu w nauce pisania?

Pisanie to bardzo ważna umiejętność. Dopiero opanowanie pisania oraz czytania pozwala dziecku na prawdziwą naukę w szkole. Dlatego właśnie, jako forma komunikacji oraz istotna część edukacji, jest tak ważna. Całe szczęście w dzisiejszym świecie napędzanym technologiami można wpierać dzieci w zdobywaniu kluczowych doświadczeń i kompetencji w ich własnym domu, pod okiem kochających rodziców.

REGULOWANA TABLICA WIELOFUNKCYJNA

A doskonałym sposobem na bezstresowe wspieranie nauki pisania są tablice edukacyjne. Nasza tablica wyposażona jest w dwie warstwy - ciemną do pisania kredą oraz białą o właściwościach magnetycznych. Dzięki możliwości regulacji "rośnie" razem z dzieckiem, towarzysząc mu od momentu, kiedy tylko zechce na niej bazgrać czy rysować, przygotowując się intuicyjnie do nauki pisania. Tablica posiada również zegar z ruchomymi wskazówkami oraz liczydło szkolne, a do zestawu dołączone są także magnetyczne cyferki, wspomagające  z kolei naukę liczenia oraz magnetyczne literki, gąbeczka, dwie kredy (biała i czerwona), marker oraz półeczka na akcesoria. Została wyprodukowana w Polsce z atestowanych materiałów.

Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest okazywanie dziecku cierpliwości. Pozwól mu uczyć się bez stresu, w jego własnym tempie. Wtedy szybciej opanuje postawione przed nim zadania.