DREWNIANE ZĘBATKI DLA DZIECI

DREWNIANE ZĘBATKI DLA DZIECI

Rodzice najlepiej wiedzą, że zachęcanie dziecka do samodzielnych eksperymentów jest szalenie ważne! A drewniane zębatki to ciekawe i interesujące zabawki, które przyciągają uwagę dzieci kolorami i mechanizmem działania.MALUCHY MUSZĄ STWORZYĆ KONFIGURACJĘ ZĘBATEK I WPRAWIĆ JĄ W RUCH!

Rozwój zdolności poznawczych i umiejętności logicznego, przyczynowo-skutkowego myślenia, wspieranie umiejętności manualnych, koordynacyjnych oraz motorycznych. A to jeszcze nie wszystkie ich zalety! Oto, co potrafią z pozoru proste zabawkiDREWNIANE ZĘBATKI DLA DZIECI, które znajdują się w najnowszych propozycjach sklepu KRÓL ZABAWEK.

KRĘCĄ SIĘ WESOŁO, BO KRĘCĄ SIĘ W KOŁO

Drewniane zębatki potrafią wyraźnie wspomagać rozwój dzieci i to na wielu płaszczyznach, dostarczając maluchom jednocześnie mnóstwo frajdy, bardzo dużo radości, a także satysfakcję z obserwowania działania mechanizmu, w którym samodzielnie musi dopasować do siebie odpowiednie elementy!

ZĘBATKI DREWNIANE DZIKIE ZWIERZĘTA


Należy wiedzieć, że zębatki stanowią różnorodną grupę zabawek i dedykowane są dzieciom z różnych grup wiekowych. Najmłodszym, uczącym się chodzić dzieciom polecamy DREWNIANĄ ZEBRĘ NA SZNURKU Z ZĘBATKAMI lub DREWNIANĄ KRÓWKĘ NA SZNURKU Z ZĘBATKAMI, które pozwalają obserwować maluchom działanie zębatek w ruchu. Natomiast starszym dzieciom rekomendujemy bardziej skomplikowane zębatki, gdzie zabawa polega na samodzielnym układaniu mechanizmu na statecznej podstawie.

Bez pracy nad spostrzegawczością i skupieniem nie da się wykonać żadnego zadania! To właśnie dlatego DREWNIANE ZĘBATKI są doskonałym wyborem dla każdego spragnionego zabawy dziecka!