ATRAKCJE NA WAKACJE

ATRAKCJE NA WAKACJE

Przepis na udane wakacje? Mnóstwo atrakcji! Parki rozrywki, zoo, rezerwaty, zamki czy skanseny! Jednak nawet mali mistrzowie w wymyślaniu zabaw czasem się nudzą. Wtedy warto mieć ze sobą wakacyjne zabawki!

Jakie zabawki wybrać? Małe i lekkie, takie, które można z łatwością przetransportować i nie zajmą zbyt dużo miejsca, kompaktowe i nieskomplikowane w obsłudze, takie, które zintegrują dzieci, bo wakacje to przede wszystkim czas wspólnych zabaw, oraz zabawki, które są bezpieczne!

Pogoda w wakacje nie zawsze jest taka, jakiej byśmy sobie życzyli, więc opłaci się mieć ze sobą różne rodzaje zabawek, które sprzyjają odmiennym aktywnościom! Warto wyselekcjonować te, które wyzwalają mnóstwo dziecięcej energii i pomagają ją spożytkować, wpływają na rozwój koordynacji ruchowej i rozwijają myślenie przyczynowo-skutkowe. Wszelkie piłki, skoczki czy gry ruchowe mile widziane!

Także zabawa z piaskiem i wodą to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Dlatego szczególnie trzeba pomyśleć o wszelkich zestawach do piasku, kołach do pływania czy pontonikach z otworami na nóżki, zwłaszcza kiedy wybieramy się nad morze czy jezioro!

WIADERKO DO PIASKU FLAMING

A, kiedy pada deszcz, wspomóżmy kreatywność naszych dzieci wszelkimi zabawkami konstrukcyjnymi, klockami, masami plastycznymi czy instrumentami muzycznymi! Wszystko, co jest potrzebne do uatrakcyjnienia dzieciom czasu w trakcie wakacji znajdziesz w naszym sklepie KRÓL ZABAWEK!

W trakcie wakacji dla dziecka ważny jest kontakt z naturą. Jeśli tylko pogoda i siły na to pozwalają warto spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.