ATRAKCJE NA WAKACJE
Dodane przez      08/04/2017 13:16:45    Komentarze 0
ATRAKCJE NA WAKACJE

Czego najczęściej szukamy na wakacjach? Wygody, komfortu i upragnionego wypoczynku! Choć połowa wakacji już za nami, to potrzeby osób przebywających na urlopie czy planujących urlop są wciąż takie same!

Warunki do urlopowania idealnego możemy sobie stworzyć praktycznie na każdej przestrzeni, dlatego każdy kto chce czuć się swobodnie nie może przejść obojętnie obok propozycji uniwersalnych sof i foteli. Projektanci i designerzy napracowali się i wciąż pracują pełną parą, żebyśmy mogli spędzać swój wolny czas tak, jak lubimy, czyli przede wszystkim na świeżym powietrzu! A to właśnie sofy i fotele posłużą całej rodzinie przez cały okres wakacji! Używancyh zgodnie z przeznaczeniem, bez przykrych niespodzianek,  będziemy używać nawet przez kilka lat!

PIKNIK, PLAŻA, OGRÓD, JEZIORO

LAZY BAG – „mebelek”, który szturmem zdobył serca turystów. Jest lekki, prosty w użyciu, napełniany powietrzem – bez pompowania, bez nadmuchiwania. Zapakowany w worek ze ściągaczem i paskiem na ramię waży niecały kilogram. Dlatego bez problemu można go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie! Wykonany z wytrzymałego i odpornego materiału. Jego rozłożenie zajmie nie więcej, niż pół minuty!

A, jeśli nie LAZY BAG, to może wyposażony w kieszonkę na telefon i inne drobiazgi FOTEL? Równie lekki, wytrzymały i wygodny!

Z kolei do pływania polecamy absolutny hit - MATERACE w różnych kształtach, na przykład: jednorożca, precelka czy pizzy! Lato wciąż trwa i nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa! Warto z niego korzystać!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki