ZABAWKI DREWNIANE
Dodane przez      08/17/2017 13:06:32    Komentarze 0
ZABAWKI DREWNIANE

Nie musisz spędzać wielu bezowocnych godzin w poszukiwaniu odpowiednich zabawek dla dziecka. Wiemy, że samemu nie zawsze łatwo dopasować zabawkę do jego wieku, charakteru i możliwości. I wiemy też, że istnieje coś ponadczasowego, wartościowego i bezpiecznego – zabawki drewniane.

TRWAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Drewniane zabawki mają wiele zalet. Dwie z nich są szczególnie ważne. To trwałość i bezpieczeństwo. Drewno to materiał ekologiczny, w przypadku którego można mieć całkowitą pewność, że nie ma działania szkodliwego. Drewno bardzo długo zachowuje swoją strukturę. Dlatego to właśnie drewniane zabawki często służą nie tylko rodzeństwu, ale również kolejnym pokoleniom.

KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIA

Drewniane zabawki nie sugerują gotowych rozwiązań. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Stworzone z drewna sortery, labirynty, puzzle czy klocki uruchamiają w dziecku cały szereg procesów odpowiedzialnych za rozwój zdolności, które procentują w przyszłości – ułatwiają naukę pisania, liczenia, rozpoznawania figur geometrycznych. Uczą podstawowych pojęć i rozwijają szereg talentów. Rodzice mogą to zaobserwować i zorientować się w potrzebach dziecka.

ZABAWA I NAUKA

Dlaczego drewniane zabawki są szczególnie polecane przez osoby, które na co dzień, zawodowo zajmują się kształceniem dzieci? Pedagodzy wiedzą, że nie zawsze łatwo jest spowodować, że dzieci będą ćwiczyły umiejętności tak długo, jak trzeba. A zabawa połączona z nauką mniej męczy i dodatkowo sprawia dzieciom przyjemność. 

Właściwie każda drewniana zabawka gwarantuje dziecku zdobywanie nowych umiejętności lub poszerzenie tych już zdobytych. Specjalnie dla osób odwiedzających strony naszego sklepu internetowego zaproponowaliśmy zakładki: ZABAWKI DREWNIANE oraz UKŁADANKI DREWNIANE. Można także przeglądać zabawki podzielone na kategorie ze względu na wiek dziecka lub funkcje, które w pierwszej kolejności zabawki mają spełniać.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki