ZABAWKI NA SZNURKU
Dodane przez      07/04/2017 08:20:08    Komentarze 0
ZABAWKI NA SZNURKU

Gdy Twoje dziecko zrobi pierwszy krok, niełatwo będzie je zatrzymać. Codzienne doskonalenie sztuki chodzenia, spacery i zabawy umilić mogą zabawki na sznurku.

Zabawki na sznurku doskonale sprawdzają się w domu i na dworze, zajmując zazwyczaj dziecko na dłuższą chwilę. Wspierają jego rozwój motoryczny oraz intelektualny poprzez stymulowanie aktywności ruchowej, a dokładniej doskonalenie umiejętności chodzenia czy biegania. Wśród zabawek na sznurku znajdują się te wytrzymałe, przyjazne dla środowiska, kolorowe i przyciągające uwagę zabawki drewniane. Mogą one łączyć w sobie różne funkcjonalności i atrakcje. Mogą być jednocześnie pętlą motoryczną, mogą wydawać dźwięki lub być wózeczkiem z klockami. Bardzo lubiane przez dzieci są zwierzątka. Z czasem stają się nawet najlepszymi towarzyszami zabaw, bez których maluch nie chce wyjść z domu!

KROKODYL NA SZNURKU

Zabawki na sznurku pozwalają dzieciom poznawać związki przyczynowo-skutkowe. Przede wszystkim pomiędzy pociąganiem za sznurek, a wprawianiem zabawki w ruch. Gdy zabawka napotka na przeszkodę, dziecko uczy się samodzielnego rozwiązywania problemu. Żywe kolory stymulują narząd wzroku, a sznureczek zdecydowanie pomaga opanować sztukę chodzenia poprzez zabawę. Wszystkie cechy zabawek ze sznurkiem powodują, że dziecko sięga po nie bardzo chętnie, rozwija swoje umiejętności i sprawdza możliwości, co daje mu satysfakcję i zachęca do kolejnych działań.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki