SORTERY EDUKACYJNE
Dodane przez      06/19/2017 11:35:10    Komentarze 0
SORTERY EDUKACYJNE

Kiedy jest najlepszy czas na zakup edukacyjnego sortera? Wtedy, kiedy Twoje dziecko zaczyna naturalnie przyglądać się różnorodności świata! Sortery pozwalają poznać bryły i kolory poprzez odpowiednie segregowanie. A nauka metodą prób i błędów to najlepszy sposób na zapamiętywanie!

Dzięki sorterom dzieci samodzielnie muszą znaleźć metodę, która pozwoli im na prawidłowy dobór klocków. Będą mylić się, być może denerwować i trochę złościć, ale finalnie zdobędą bardzo ważną dla siebie na tym etapie rozwojowym umiejętność! Ważne, żeby ciekawość i zabawa były motorem podejmowania czynności sortowania.

Dodatkową, bardzo ważną zaletą sorterów jest wspomaganie u dzieci rozwoju manualnego. Dlatego możemy mieć pewność, że inwestycja w rozwój poznawczy i ruchowy na pewno się zwróci. Nie musimy też przejmować się poziomem skomplikowania zabawy. Większość dzieci poradzi sobie i będzie czerpało satysfakcję z samodzielnego działania!

SORTER DREWNIANY DOMEK

Sortery są kolorowe i zachęcające. Przyciągają uwagę i są celowo skonstruowane w taki sposób, żeby dzieci nie zniechęcać. Nawet, jeśli początkowo próby sortowania będą nieudane. Zabawki uczą cierpliwości i wytrwałości. Stymulują do dalszych działań. Są prawdziwą gwarancją na dobrą zabawę, harmonijnie połączoną z rozwojem! Maluchy zdecydowanie uwielbiają układanie i segregowanie. A, jeśli tylko uda im się idealnie dopasować kształty i kolory, odwdzięczą się nam pięknym, szczerym uśmiechem.

DREWNIANA KOSTKA EDUKACYJNA

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki