Hulajnoga Biała kolo 14,5 cm

KZ0304

Aluminiowa hulajnoga przeznaczona dla dzieci i młodzieży

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zalety naszej hulajnogi:

Wykonana z najwyższej jakości aluminium gwarantująca lekkość i trwałość jednocześnie. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów hulajnoga poradzi sobie bez problemu z obciążeniem 100 kg. Stalowe połączenia dodatkowo wzmacniają konstrukcję tej hulajnogi. 

 

Hulajnoga posiada regulowaną kierownicę z piankowymi rączkami, zapewniającymi pewny chwyt w każdych warunkach pogodowych. Kierownicę można regulować w zakresie 74 - 94 cm, dzięki czemu hulajnogą mogą używać osoby o wzroście od 120 do 150 cm. 

Dodatkowo duży niski podest sprawia, że hulajnoga jest doskonała zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

 

Duże 14,5 cm koła i łożyska ABEC7 sprawiają, że podróż hulajnogą przebiegnie płynnie, bezpiecznie i bez zbędnego zmęczenia. Dodatkowo amortyzator z przodu uprzyjemni jazdę po nierównościach, których po prostu nie będziemy musieli unikać, jak to jest w innych hulajnogach.

 

Nasza hulajnoga posiada błotnik, który ochroni nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Tylny błotnik posiada hamulec, który w bezpieczny sposób zatrzyma nas jeśli sytuacja tego wymaga.

Dodatkowo hulajnoga posiada stopkę (do samodzielnego montażu), która przyda się w sytuacji, kiedy musimy odstawić na chwilę hulajnogę.

Hulajnoga jest składana i szybki sposób możemy ją złożyć i przewieźć np. komunikacją miejską, czy samochodem jeśli sytuacja tego wymaga.

Hulajnoga świetnie nadaje się na prezent, gdyż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!!

199,99 zł

ZADZWOŃ:
609-139-019

2 Inne produkty w tej samej kategorii: