Hulajnoga Czarna

KZ0259

Aluminiowa hulajnoga przeznaczona dla dzieci (8-10 lat i więcej) i dorosłych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zalety naszej hulajnogi:

Wykonana z najwyższej jakości aluminium gwarantująca lekkość i trwałość jednocześnie. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów hulajnoga poradzi sobie bez problemu z obciążeniem 100-120 kg. Stalowe połączenia dodatkowo wzmacniają konstrukcję tej hulajnogi. 

Testy obciążeniowe w fabryce można obejrzeć pod tym linkiem - kliknij TUTAJ

Hulajnoga posiada regulowaną kierownicę z piankowymi rączkami, zapewniającymi pewny chwyt w każdych warunkach pogodowych. Kierownicę można regulować w 3 wysokościach (90,5; 97 i 105,5cm), dzięki czemu hulajnogą mogą używać osoby o wzroście od 145 do 195 cm.

Dodatkowo duży niski podest sprawia, że hulajnoga jest doskonała zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Duże 20 cm koła i łożyska ABEC7 sprawiają, że podróż hulajnogą przebiegnie płynnie, bezpiecznie i bez zbędnego zmęczenia. Dodatkowo 2 amortyzatory (przedni i tylni) uprzyjemnią jazdę po nierównościach, których po prostu nie będziemy musieli unikać, jak to jest w innych hulajnogach.

Nasza hulajnoga posiada błotniki, które ochronią nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dodatkowo odblaskowe światełko wmontowane w tylni błotnik, zwiększa nasze bezpieczeństwo, dzięki czemu jesteśmy widoczni z dalszej odległości. Tylny błotnik posiada hamulec, który w bezpieczny sposób zatrzyma nas jeśli sytuacja tego wymaga.

Dodatkowo hulajnoga posiada stopkę (do samodzielnego montażu), która przyda się w sytuacji, kiedy musimy odstawić na chwilę hulajnogę.

Hulajnoga jest składana i szybki sposób możemy ją złożyć i przewieźć np. komunikacją miejską, czy samochodem jeśli sytuacja tego wymaga.

Hulajnoga świetnie nadaje się na prezent, gdyż wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!!

Charakterystyka:

- Materiał - aluminium

- Koła - PU (KAUCZUK)

- Średnica kół - 20 cm

- Łożyska - ABEC 7

- Uchwyty piankowe - ok 4 cm.

- Szerokość kierownicy - ok 37 cm.

- Rozmiar podestu - ok 32x13cm

- Waga użytkownika (dane producenta) 100 kg, sprawdzone (120 kg)

- Wymiary opakowania (kartonowe pudełko) - 84 x 14 x 31,5 cm

- Hamulec - nożny w tylnym błotniku

- Amortyzacja - 2 amortyzatory

- Waga - ok 5,1 kg

239,20 zł

-20%

299,00 zł

ZADZWOŃ:
609-139-019

2 Inne produkty w tej samej kategorii: