ZABAWKI - UCZĄ I DAJĄ RADOŚĆ

ZABAWKI - UCZĄ I DAJĄ RADOŚĆ

Zabawki są nieodłączną częścią doświadczania dzieciństwa i wszystkie one w jakimś stopniu, mniejszym lub większym, wpływają na rozwój dzieci.

Nawet te najmniej skomplikowane zabawki, jak na przykład drewniane klocki, pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie, rozwijają umiejętności motoryczne i edukują. Oprócz tego, że maluchy i starsze dzieci lubią bawić się same, uwielbiają także naśladować dorosłych. Przede wszystkim rodziców, ponieważ to rodzice są ich pierwszym i największym wzorem. Wszelkie zabawki imitujące sprzęty i czynności domowe – kuchnie i akcesoria do kuchni, zestawy do sprzątania czy segregowania śmieci, a także wszelkie zabawki imitujące wykonywanie zawodów – warsztaty do majsterkowania czy zestawy lekarskie, to starzał w dziesiątkę, a zabawa takimi zabawkami sprawia dzieciom największą radość.

Angażując się w zabawy z dziećmi warto je jednocześnie uczyć różnych społecznych zachowań i przydatnych umiejętności. Można pobawić się w sklep i przekazać podstawy korzystania z pieniądza. Nawet, jeśli takie zabawki kojarzą się wyłącznie z rozrywką, to jednak przynoszą dzieciom znacznie więcej korzyści, niż tylko radość z samej zabawy.

DUŻA KUCHNIA DLA DZIECI


Proponowana przez nas duża kuchnia z palnikami oraz piekarnikiem i ekspresem do kawy oraz efektami dźwiękowymi i świetlnymi, i łącznie 46 elementami znajdującymi się w zestawie to zabawka, która wciągnie dzieci w wir zabawy na długie godziny.
Jeśli interesują Cię inne zabawki, zapraszamy Cię na stronę internetową naszego sklepu, w którym znajdują się ciekawe propozycje zabawek drewnianych, edukacyjnych, zręcznościowych i ogólnorozwojowych dla dzieci.

Wybieraj te zabawki, które sprawiają dziecku radość, uczą nowych umiejętności i pozytywnie wpływają na ogólny rozwój dziecka.