MUZYKA I INSTRUMENTY

MUZYKA I INSTRUMENTY

Muzyka kształtuje u dzieci pamięć, koncentrację, podzielność uwagi, kreatywność oraz wyobraźnię. A angażowanie maluchów we wspólne muzyczne zabawy rozwinie nie tylko muzyczny talent, ale i pozytywnie wpłynie także na ich ogólny rozwój.

Aktywności takie, jak wspólne słuchanie muzyki, wspólne śpiewanie, aktywność ruchowa przy muzyce, grani na instrumentach muzycznych czy uczestnictwo w różnych wydarzeniach kulturalnych, podczas których dzieci doświadczają kontaktu z dźwiękami to najlepsza forma zabawy dla wszystkich dzieci interesujących się muzyką, a także ich rodziców.

Kiedy warto podjąć pierwsze próby? Okres przedszkolny u dziecka może być tym okresem, w którym rozpocznie ono grę na podstawowych, wprowadzających instrumentach muzycznych. W trosce o prawidłowy rozwój, nie tylko muzyczny, polecamy instrumenty, które powalają naturalnie poznawać i przyswajać nowe umiejętności. Wszystkie proponowane przez nas instrumenty muzyczne są praktyczne i bardzo kolorowe! Pomagają wciągnąć dzieci w twórczą, pełną rytmów i melodii zabawę. A, jak wiadomo dla dzieci najlepsza zabawa to taka, która realizuje dziecięce pasje.

PRZEBIJAK Z CYMBAŁKAMI


W naszym sklepie internetowym znajdują się najbardziej popularne instrumenty muzyczne, które będą idealne na początek przygody z muzyką – flety proste, cymbałki, a nawet fortepian, czyli dziecięce muzyczne zabawki, specjalnie dedykowane naszym najmłodszym.

Na słuchanie muzyki i na naukę gry na instrumentach nigdy nie jest za późno bez względu na to jaki poziom zdolności muzycznych prezentuje dziecko.