MUZYKA I INSTRUMENTY
Dodane przez      01/20/2021 17:57:03    Komentarze 0
MUZYKA I INSTRUMENTY

Muzyka kształtuje u dzieci pamięć, koncentrację, podzielność uwagi, kreatywność oraz wyobraźnię. A angażowanie maluchów we wspólne muzyczne zabawy rozwinie nie tylko muzyczny talent, ale i pozytywnie wpłynie także na ich ogólny rozwój.

Aktywności takie, jak wspólne słuchanie muzyki, wspólne śpiewanie, aktywność ruchowa przy muzyce, grani na instrumentach muzycznych czy uczestnictwo w różnych wydarzeniach kulturalnych, podczas których dzieci doświadczają kontaktu z dźwiękami to najlepsza forma zabawy dla wszystkich dzieci interesujących się muzyką, a także ich rodziców.

Kiedy warto podjąć pierwsze próby? Okres przedszkolny u dziecka może być tym okresem, w którym rozpocznie ono grę na podstawowych, wprowadzających instrumentach muzycznych. W trosce o prawidłowy rozwój, nie tylko muzyczny, polecamy instrumenty, które powalają naturalnie poznawać i przyswajać nowe umiejętności. Wszystkie proponowane przez nas instrumenty muzyczne są praktyczne i bardzo kolorowe! Pomagają wciągnąć dzieci w twórczą, pełną rytmów i melodii zabawę. A, jak wiadomo dla dzieci najlepsza zabawa to taka, która realizuje dziecięce pasje.

PRZEBIJAK Z CYMBAŁKAMI


W naszym sklepie internetowym znajdują się najbardziej popularne instrumenty muzyczne, które będą idealne na początek przygody z muzyką – flety proste, cymbałki, a nawet fortepian, czyli dziecięce muzyczne zabawki, specjalnie dedykowane naszym najmłodszym.

Na słuchanie muzyki i na naukę gry na instrumentach nigdy nie jest za późno bez względu na to jaki poziom zdolności muzycznych prezentuje dziecko.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki

Przed przystąpieniem do użytkowania Strony zalecamy zapoznać się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem.