ZABAWKI EDUKACYJNE NA PREZENT
Dodane przez      11/12/2020 15:15:05    Komentarze 0
ZABAWKI EDUKACYJNE NA PREZENT

Zabawki edukacyjne pojawiają się w życiu dziecka niemal od jego narodzin. Początkowo zadania są proste, a wraz z wiekiem dziecka stają się coraz bardziej skomplikowane. Jednak, jako Rodzice rozwijamy nie tylko własne dzieci, ale także wszystkie maluchy z naszej sieci społecznej - przy okazji urodzin czy Świąt. Jak więc wybierać zabawki edukacyjne na prezent?

Często łatwiej jest sprezentować trafioną zabawkę własnemu dziecku. Wiemy co lubi i znamy jego zainteresowania. Możemy także podjąć decyzję, którą z umiejętności chcielibyśmy u dziecka ukształtować lub pobudzić. Trudniej może być w przypadku dzieci, z którymi nie mamy kontaktu na co dzień. Są jednak takie zabawki, które zawsze sprawdzają się jako prezent i widnieją na liście marzeń niemal każdego dziecka. To głównie puzzle, gry czy różne eksperymenty, czyli hity, które warto kupować dla dzieci znajomych czy rodziny.

GRA ZRĘCZNOŚCIOWA BALANSUJĄCY STATEK PIRACKI


Gra zręcznościowa balansujący statek piracki to jedna z ciekawszych propozycji na niezobowiązujący upominek na różne okazje. Na czym polega zabawa? Na ułożeniu jak największej ilości kolorowych klocków na statku. Nie jest to wcale proste zadanie, ponieważ piracki statek wciąż się buja! Jeśli klocki spadną – grę należy rozpocząć od nowa.

Każde z bawiących się dzieci może mieć swój własny statek piracki i razem bawić się w układanie klocków na czas. Można także rzucać kostką i losować kolor klocków, które powinny po kolei znaleźć się na statku.

Dzieci potrzebują więcej impulsów do zabawy, zwłaszcza w deszczowe, jesienne i ciemne dni. Warto kupować im zabawki, które stymulują rozwój poprzez fajną zabawę.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki

Przed przystąpieniem do użytkowania Strony zalecamy zapoznać się z Polityką Prywatności oraz Regulaminem.