POWRÓT DO SZKOŁY

POWRÓT DO SZKOŁY

Coraz bliżej do końca wakacji, dlatego coraz częściej myślimy o powrocie do szkoły. Niezależnie od tego czy dziecko idzie do szkoły po raz pierwszy czy to kolejne lata jego nauki, wszystkie rozwojowe i niezbędne zabawki edukacyjne znajdziesz u nas.

Jako dorośli możemy i powinniśmy mieć pozytywny wpływ na ułatwienie dzieciom realizacji zadań i wyzwań edukacyjnych, które stawia przed nimi szkoła. Pamiętajmy, że możemy wybrać odpowiednie pomoce i zabawki, dzięki którym dzieci szybciej nauczą się pisać czy liczyć, szybciej nauczą się języków obcych czy zdobędą pierwsze doświadczenia z ogólnie rozumianej biologii, geografii czy przyrody.

PO JAKIE ZABAWKI WARTO SIĘGAĆ?

W pierwszej kolejności warto sięgać po te zabawki edukacyjne, które korelują z zainteresowaniami dziecka, ponieważ istotne jest to, żeby nauka nie kojarzyła się dzieciom z przykrą koniecznością. Zdarza się również, że dzieci interesują się wszystkim po kolei i wówczas warto to zaakceptować, starając się dostarczyć maluchowi takie bodźce edukacyjne, które pomogą mu odkryć swoje talenty i prawdziwe zainteresowania.

PASTELOWA UKŁADANKA CYFRY

Wszelkie pomoce służące zrównoważonemu rozwojowi dzieci znajdują się w naszym sklepie internetowym, szczególnie w zakładce: ZABAWKI EDUKACYJNE I ZRĘCZNOŚCIOWE. To zabawki, które ułatwią dziecku start edukacyjny w pierwszej czy kolejnej klasie w szkole.

Specyficzny czas pandemii sprawia, że dzieci mogą odczuwać większy, niż zazwyczaj stres. Warto je wspierać, objaśniając nowe zasady i redukując w ten sposób strach przed pójściem do szkoły.