WAKACJE Z DZIEĆMI

WAKACJE Z DZIEĆMI

Podstawą każdego dnia, nie ważne jaka jest pora roku, jest aktywności fizyczna i ruch na świeżym powietrzu. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych. Naturalne jest to, że długie i ciepłe letnie dni sprzyjają aktywności na dworze, nie należy jednak zapominać o gimnastyce umysłowej!


Malowanie, rysowanie, mazanie, kreowanie!

To pewny i wypróbowany sposób na nudę i zmęczenie, ponieważ stworzyć można absolutnie wszystko, co wpadnie nam do głowy! Można malować zachód słońca, plaże, mewy, górskie widoki, naturę czy miasto. Wakacje to nie tylko zdjęcia. Wszystkie rysunki będą stanowiły fantastyczne pamiątki: DWUSTRONNA TABLICA MAGNETYCZNO-KREDOWA Z AKCESORIAMI

Wspólne gotowanie!

Dzieci chętnie naśladują dorosłych i z przyjemnością spędzają z nimi czas w kuchni, zwłaszcza kiedy w kuchni gotujemy coś naprawdę pysznego. Jeśli macie ochotę na wspólną zabawę w całkowicie bezpiecznym otoczeniu, ten mobilny zestaw będzie dla Was idealny!

KUCHNIA Z AKCESORIAMI W WALIZCE NA KÓŁKACHRodzinne muzykowanie!

Na koniec intensywnego dnia warto wspólnie pomuzykować. Rodzinne granie i śpiewanie umili sześciostrunowa gitara, która została dostosowana specjalnie do potrzeb dzieci. Ta gitara rozpędzi całodzienne zmęczenie i każdy melancholijny nastrój czy smutek, który wkradnie się niepostrzeżenie do beztroskiego czasu: DREWNIANA GITARA W KOLORZE CZERWONYM

Aktywności, w które może zaangażować się cała rodzina działają na dzieci pozytywnie i rozwojowo. Jako Rodzice musimy pamiętać, że dzieci potrzebują naszej obecności.