NAJLEPSZE ZABAWKI NA WAKACJE

NAJLEPSZE ZABAWKI NA WAKACJE

Najlepsze zabawki na wakacje to takie, które są lekkie i łatwe w transportowaniu, a do tego nie zajmują zbyt wiele miejsca. Jeśli jeszcze będą dodatkowo kompaktowe, nieskomplikowane w obsłudze czy wielofunkcyjne, to jesteśmy coraz bliżej urlopowego ideału!

Czas wolny to przede wszystkim czas wspólnych zabaw! Nawet, jeśli pogoda podczas wypoczynku nie zawsze jest taka, jaką sobie wymarzyliśmy, możemy mieć ze sobą różne rodzaje zabawek dla dzieci i zapewnić im różne aktywności. Dzieci nie powinny się nudzić, dlatego warto wyselekcjonować te zabawki, które pomagają spożytkować dziecięcą energię, jednocześnie wpływają pozytywnie na rozwój koordynacji ruchowej i myślenie przyczynowo-skutkowe, czyli w skrócie - warto mieć ze sobą piłki, skoczki i jeździki.

Pamiętajmy, że zabawa z piaskiem i wodą czy pływanie na różnego rodzaju pontonikach to wciąż najbardziej pożądane przez dzieci wakacyjne atrakcje. Miejmy ze sobą specjalnie dobrane zestawy zabawek do piasku, koła do pływania czy kolorowe materace, zwłaszcza wtedy, kiedy wybieramy się nad morze czy jezioro. Nie zapominajmy także o kapeluszach czy letnich czapeczkach dla dzieci oraz o filtrach SPF. To pozwali dzieciom bezpiecznie przebywać na słońcu przez dłuższy czas.

KOŁO DO PŁYWANIA

Wspólnie z pewnością uda się stworzyć niesamowity klimat do rodzinnego urlopowania. Dzieciom i dorosłym do pływania polecamy absolutny hit - MATERACE w różnych kształtach, na przykład: jednorożca, precelka czy pizzy! Dobra zabawa gwarantowana!

Prawdziwe lato dopiero się zaczyna. Warto z niego maksymalnie skorzystać, pamiętając jednocześnie o bezpieczeństwie dzieci i swoim.