ZABAWKI WSPARCIEM W EDUKACJI

ZABAWKI WSPARCIEM W EDUKACJI

Dzieci potrafią nauczyć się nawet najtrudniejszych rzeczy! Ale pod jednym warunkiem. Pod warunkiem, że edukacja będzie połączona z ciekawością, zaangażowaniem, a także dobrą zabawą!

Każdy maluch może być pobudzany do rozwoju za pomocą odpowiednich zabawek. Dlatego warto pamiętać, że edukacja sama w sobie nie kończy się na szkole. Gry i zabawy edukacyjne i zręcznościowe pozwalają ćwiczyć koncentrację, a do przekładania wiedzy na praktyczne umiejętności służą wszelkie zestawy do samodzielnego konstruowania i eksperymentowania. Warto pamiętać o zabawkach typu ręka-oko, czyli o popularnych przeplatankach czy pętlach motorycznych, ponieważ im więcej ćwiczeń tego rodzaju, tym szybciej maluch nauczy się pisać.

Odpowiednio dobrana edukacyjna zabawka potrafi także zastąpić niektóre zadania szkolne. Dlatego w naszym sklepie internetowym znajdują się różne, ciekawe propozycje, które zachwycą dziecko i zachęcą je do odkrywania i uczenia się nowych rzeczy.

DREWNIANY WÓZEK Z PASTELOWYMI KLOCKAMI

W sklepie znajdują się także zabawki, które pomagają rodzicom w komunikowaniu się z dzieckiem i we wzajemnym oddziaływaniu na siebie, nawet od pierwszych dni jego życia! Wzornictwo i innowacyjne kolory, wytrzymałe materiały, wypukłości na powierzchni i różne funkcje sprzyjają rozwojowi sprawności wzrokowych, dotykowych, i słuchowych, pobudzając u dzieci aktywność ruchową i wywołując pierwsze skojarzenia logiczne!

Każde dziecko rozwija się w swoim własnym, indywidualnym, właściwym tylko sobie tempie. Dlatego pamiętajmy, aby stawiać przed dziećmi coraz trudniejsze zadania, ale takie, którym są w stanie podołać.