RODZINNIE AKTYWNI NA WIOSNĘ

RODZINNIE AKTYWNI NA WIOSNĘ

Większość z nas, niezależnie od pogody, stara się codziennie spędzać choć odrobinę czasu na świeżym powietrzu. Teraz, kiedy nadchodząca wiosna powoli zacznie nam przynosić dłuższe dni i wyższe temperatury, możemy stopniowo wdrażać rodzinne plany aktywnych działań!CIEPŁA PORA ROKU – WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Oderwanie dzieci od komputerów, telewizora czy telefonu stanie się niedługo zdecydowanie łatwiejsze. A każdy kontakt malucha z naturą rozbudzi jego ciekawość i kreatywność. Musimy pamiętać, że aktywność, ruch i zabawa na świeżym powietrzu spełniają bardzo ważną i nieocenioną rolę w prawidłowym rozwoju poprzez modelowanie odpowiedniej postawy, poprawnej sylwetki, wzmocnienie mięśni, kształtowanie koordynacji, a także dodatkowo rozwój istotnej, a często niedocenianej umiejętności - orientacji w przestrzeni.

RÓŻNORODNOŚĆ I DOBRA ZABAWA

Do dobrej zabawy na świeżym powietrzu mogą być wykorzystane jeździki, rolki hulajnogi czy wszelkiego rodzaju rowerki, a nawet dostępne w naszym sklepie traktory na pedały! Wszystkie wymienione pomoce do rodzinnego i ciekawego spędzania czasu na świeżym powietrzu znajdziecie w zakładkach TRAKTORY NA PEDAŁY, DESKOROLKI I HULAJNOGI, JEŹDZIKI, ROWERY. Zabawki są testowane pod względem bezpieczeństwa i absolutnie idealne nawet dla najmłodszych dzieci!

JEŹDZIK STRAŻ POŻARNA


Pamiętajmy, żeby zawsze mieć przy sobie zdrowe przekąski dla dzieci, ponieważ po wzmożonym wysiłku fizycznym zwiększy się ich zapotrzebowanie energetyczne. Pamiętajmy także o odpowiednim nawodnieniu.