WÓZKI SPACEROWE NICEKIDS

WÓZKI SPACEROWE NICEKIDS

Jesteśmy rodzicami i podobnie, jak większość z nich borykaliśmy się z wyborem odpowiedniego, dziecięcego wózka. Po długich poszukiwaniach wpadliśmy na pomysł stworzenia produktu wysokiej jakości za rozsądną cenę – lekkich, mobilnych wózków spacerowych NICEKIDS, które rozkłada się i składa jednym ruchem!

WÓZKI SPACEROWE NICEKIDS wyróżniają się spośród wszystkich dostępnych na rynku stosunkiem ceny do jakości. Ale nie tylko! Są wygodne, bezpieczne i praktyczne, a także odpowiednio przetestowane!

Maluch ma do dyspozycji komfortowe, obszerne siedzisko, które jest regulowane od pozycji siedzącej do leżącej także wtedy, kiedy maluch znajduje się w środku!

Wózki wykonane są zgodnie z europejską normą EN 1888:2012. Co istotne, są zabezpieczone przed przypadkowym złożeniem się lub rozłożeniem się. Posiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, regulację wysokości zapięcia oraz miękkie ochraniacze, a dodatkowo także pas ochronny znajdujący się między nóżkami dziecka.

WÓZEK SPACEROWY


Rodzice powinni docenić fakt, że praktyczny mechanizm składania spacerowego wózka NICEKIDS wymaga wyłącznie ruchu jednej ręki! Wózek waży 6,3 kg i, gdy jest złożony, można go transportować jak walizkę.

Zainteresowany? Więcej informacji o dziecięcych wózkach spacerowych NICEKIDS, a także o wózkach 3 w 1 NICEKIDS dostępnych jest na stronie WÓZKI DZIECIĘCE.

Spacery i przebywanie na świeżym powietrzu to dla każdego malucha absolutna podstawa! Upewnij się, że jest bezpieczny i wybierz wózek NICEKIDS! Stworzony specjalnie przez Rodziców dla Rodziców.