ROZWIJAMY TALENT PLASTYCZNY

ROZWIJAMY TALENT PLASTYCZNY

Malowanie, rysowanie i aktywność plastyczna są naturalnymi, niezbędnymi do prawidłowego rozwoju dziecka etapami. Warto przyglądać się każdemu z nich i pozwolić dzieciom tworzyć według ich własnych zasad!

Bazgranie, malowanie, rysowanie! Który rodzic nie przechodził tego okresu z maluchem. Dziecięce działania artystyczne budzą zachwyt, pozwalają samodzielnie przygotować się dziecku do nauki pisania. Ukazują też bogactwo pomysłów oraz wspaniałą, nieskrępowaną kreatywność.

Kreski, kółka, zawijaski, a w późniejszym czasie całe koncepcje i staranne planowanie zagospodarowania przestrzeni, którą ma obejmować rysunek. Nawet 4-5 latek potrafi samodzielnie zdecydować o kompozycji obrazka, który zamierza wykonać na wskazanym dla niego obszarze.

Dlaczego więc nie połączyć tradycyjnej kartki z nowoczesnością i zaproponować maluchowi cyfrowy tablet – znikopis do rysowania!

CYFROWY ZNIKOPIS - TABLET DO RYSOWANIA

Nowoczesny, elektroniczny znikopis z wyświetlaczem LCD 8,5’’ jest uniwersalny, i sprawdzi się nie tylko w trakcie dziecięcych zabaw! Jednym przyciskiem możemy wyczyścić cały ekran i bawić się od nowa! Wystarczy też kliknąć, żeby zapisać dzieło. W zestawie znajduje się rysik, który można umieścić w wbudowanym w znikopis schowku. Znikopis nie wymaga źródła zasilania. Jest lekki, a jego grubość wynosi 5 mm.

Znikopisy dostępne są w trzech kolorach – białym, niebieskim oraz czarnym.

Robienie notatek i tworzenie rysunków bez użycia papieru wpisuje się również w nurt świadomego, ekologicznego stylu życia, w którym relacje człowiek – natura są zrównoważone.