NIEZBĘDNE W POKOJU DZIECKA

NIEZBĘDNE W POKOJU DZIECKA

Aranżowanie przestrzeni dla dziecka nie musi być trudne. Tak naprawdę wystarczy pamiętać o dwóch najważniejszych zasadach. Przestrzeń, w której dziecko spędza czas musi być bezpieczna. Powinna być także wystarczająco swobodna, aby umożliwić maluchowi rozwój!

Dzieci często umieszczają zabawki tam, gdzie uwielbiają spędzać wolny czas, a dla nas rodziców ważne jest również to, żeby dzieci potrafiły zachować porządek po skończonej zabawie. Maluchy uczą się wypełniania domowych obowiązków w różnym tempie i czasami z różnym skutkiem. Nasz NAMIOT TIPI spełnia potrzeby dzieci i rodziców, wychodząc naprzeciw naturalnym zachowaniom maluchów i mając na uwadze to, co jest ważne dla rodziców.

NAMIOT TIPI to własny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju kącik, na który rodzic zawsze może mieć oko. Wygodna przestrzeń i magiczne miejsce, które może być dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka, może spełniać jego potrzeby zarówno twórcze, jak i naukowe, a także może być krainą wypoczynku, wypełnioną miękkimi poduchami i akcesoriami, w której można wspólnie czytać bajki, rozmawiać i opowiadać sobie co ciekawego wydarzyło się w ciągu dnia.


Wzbogacajmy pokój dziecka o różne przedmioty, zabawki i przestrzenie, które przyciągną jego uwagę, dadzą mu możliwość spędzenia czasu samemu ze sobą, umożliwią samodzielność, a także wykształcą prawidłowe postawy i umożliwią zaproszenie innych osób, kolegów, rodzeństwa czy rodziców do wspólnego spędzania czasu.

Namioty tipi mogą służyć nie tylko zabawie w domu, ale także mogą być wykorzystane w miesiącach letnich do zabawy na świeżym powietrzu.