DZIECI POTRZEBUJĄ RUCHU!

DZIECI POTRZEBUJĄ RUCHU!

Beztroska i radosna zabawa na świeżym powietrzu, aktywny wypoczynek, a być może nawet zwiedzanie różnych atrakcji, dzięki coraz bardziej popularnym trasom turystycznym! Oto, co przyjemnego w najbliższym czasie czeka całe rodziny!

DOBRA KONDYCJA NIE MA WIEKOWYCH LIMITÓW!

Dzięki fizycznej aktywności zwiększamy elastyczność ścięgien i wzmacniamy mięśnie. Dbając o zdrowie, którego niezbędnym elementem jest wspomniana aktywność, zachowujemy prawidłową wagę i dobre samopoczucie.

CZUJEMY SIĘ LEPIEJ WE WŁASNEJ SKÓRZE!

Każde zaangażowanie dzieci w aktywność fizyczną wpływa pozytywnie na ich rozwój. Ruch wzmacnia ich organizmy, powoduje poprawę nastroju, zwiększa możliwość koncentracji na zadaniach umysłowych, co jest przede wszystkim istotne w przypadku dzieci, które rozpoczęły już naukę.


Dodatkowo, szczególnie ważne dla najmłodszych jest to, żeby dostosować podejmowany wysiłek do możliwości rozwojowych. Warto stopniowo intensyfikować go tak, aby czas spędzony na świeżym powietrzu kojarzył się tylko z przyjemnością!

ODKRYWAJ UZDOLNIENIA I TALENTY!

Procesy rozwojowe, ale także regeneracyjne są indywidualne. Dlatego warto odkrywać uzdolnienia i talenty dzieci już na wczesnym etapie rozwoju i próbować różnych rozwiązań. Zapraszamy do zakładek DESKOROLOKI I HULAJNOGI oraz ZABAWKI NA LATO! Znajdują się tam różne propozycje zabawek idealnych do wykorzystania podczas aktywności lub odpoczynku na świeżym powietrzu.

Pamiętajmy, że odpowiednio zaplanowany czas przewiduje także momenty odprężenia, odpoczynku i regeneracji.