ZABAWKI NA WAKACJE
Dodane przez      05/10/2018 14:22:39    Komentarze 0
ZABAWKI NA WAKACJE

Fala ciepłych dni działa pobudzająco do… planowania urlopu! Jednak spakowanie malucha na wyjazd nie zawsze jest łatwe. Podpowiadamy jak uprościć sobie zadanie.

Pierwszym pytaniem, które możemy sobie zadać jest pytanie na jak długo wyjeżdżamy. Na wakacje, które trochę potrwają warto zabierać zabawki takie, jak DREWNIANE KLOCKI, które mieszczą się w specjalnym pojemniku lub w woreczku.

Następnie dobrze zastanowić się czym będziemy podróżować. Jeśli podróż będzie odbywała się samochodem dla malucha można spakować ROWEREK. Jeśli nie, proponujemy DMUCHANE SKOCZKI.

Nie ma też takiej podróży, podczas której nie przyda się maluchowi PLUSZAK. A najlepiej pluszak z funkcją poduszki! Aktualnie w naszym sklepie internetowym trwa wyprzedaż MASKOTEK – PODUSZEK, więc zdecydowanie warto zobaczyć nasze PROMOCJE. Taka przytulanka uprzyjemni podróż każdym wybranym przez nas środkiem lokomocji – samolotem, pociągiem czy autem.

Jeśli planujemy pobyt agroturystyczny i zabraknie atrakcyjnych dla malucha zabawek, pamiętajmy, ze każde miejsce można w krótkim czasie przemienić w PLAC ZABAW, dzięki na przykład huśtawkom. A wyjazd nad morze będzie najlepszym wspomnieniem z dzieciństwa, jeśli zdecydujemy się zabrać ze sobą PONTON lub MATERAC.
Warto wybierać zabawki, które zaspokoją potrzeby dziecka zarówno podczas ładnej, jak i brzydkiej pogody, ponieważ nie zawsze jesteśmy w stanie precyzyjnie przewidzieć warunki atmosferyczne, które będą panowały w danym miejscu i czasie.Pamiętaj, każde dziecko lubi spędzać czas w inny sposób i preferuje inny sposób aktywności na świeżym powietrzu. Szeroki wybór zabawek w naszym sklepie pozwoli Ci wybrać tę, która będzie dziecku odpowiadała najbardziej.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki