UKŁADANKI - ROZWOJOWA ZABAWA

UKŁADANKI - ROZWOJOWA ZABAWA

Układanki - nawet najmłodsze dzieci z wielką przyjemności wybierają tę formę zabawy, która poza przyjemnością dostarcza także wiele korzyści stymulujących ogólny rozwój dziecka.

Dlaczego to właśnie układanki podbiły serca dzieci? Prawdopodobnie dlatego, że idea zabawy jest jednocześnie w swojej formie prosta i dostosowana do możliwości i potrzeb dzieci w różnym wieku. Z tych powodów sklep internetowy Król Zabawek wyszedł naprzeciw oczekiwaniom zarówno dzieci, jak i ich rodziców i proponuje bogatą ofertę układanek, wśród których znajdą się propozycje dla dzieci młodszych i starszych.

UKŁADANKI DLA DZIECIukładanka

To właśnie dzięki układankom możemy rozwijać różne możliwości dzieci, uwzględniając różne poziomy zaawansowania! Czynności, które należy wykonać podczas dopasowywania poszczególnych elementów gwarantują wszechstronną edukację, związaną z umiejętnościami takimi, jak: kreatywność, pamięć czy cierpliwość. To układanki wspierają naukę matematyki, czytania, geografii i cech otaczającego dziecko świata. To własnie one poprawiają sprawność manualną, precyzję ruchu, umiejętność zaangażowania się. Można bawić sie nimi samodzielnie. Ale można bawić się nimi również w grupie - rówieśników czy wśród wszystkich członków rodziny. Dlatego dzieci mogą rozwijać poczucie satysfakcji zarówno z powodu samodzielnych dokonań lub doświadczać wartości pracy wykonanej w właśnie w grupie.

Układanka KZ0212układanka KZ0060układanka rybki KZ0211

      

Składanie obrazków, dopasowywanie kształtów i inne zadania związane z układaniem pozwalają dzieciom przeżyć radość, dumę, zadowolenie. A przecież nie ma nic przyjemniejszego, niż szczery uśmiech dziecka podczas wciągającej zabawy!

DREWNIANA UKŁADANKA SŁOŃ

CENA: 23,00 zł
DLA KOGO: dla dzieci od pierwszego roku życia i starszych
ROZWÓJ: stymulacja prawidłowego rozwoju, ćwiczenia paluszków i chwytu. nauka cyfr i liczenia