INSTRUMENTY MUZYCZNE DLA DZIECI

INSTRUMENTY MUZYCZNE DLA DZIECI

Pierwsze wzmianki dotyczące korzystnego wpływu muzyki na rozwój pochodzą od Platona. Muzyka kształtuje pamięć, podzielność uwagi, wyobraźnię i inne kompetencje związane z samodzielnością myślenia czy zaspokojeniem potrzeby ekspresji.

Gitara KZ0092Gitara KZ0092

Dźwięki pobudzają korę mózgową. Te o wysokiej częstotliwości poprawią koncentrację i umiejętności zapamiętywania. Doskonale pobudzają kreatywność w szczególny sposób wpływając także na rozwój dzieci. Te o niskiej – relaksują, normalizują napięcie mięśniowe, dlatego pozytywnie wpływają także na postawę ciała, pozwalają również spokojnie zasnąć.

tamburyn KZ0025Tamburyn KZ0025Tamburyn KZ0025

W trosce o rozwój, nie tylko muzyczny, polecamy instrumenty, które pozwalają na naturalne przyswajanie nowych umiejętności. Wszystkie proponowane przez nas instrumenty są wygodne, praktyczne i kolorowe! Pomagają wprowadzić najmłodszych w świat dźwięków, rytmów i muzyki. Bo najlepsza zabawa to taka, która realizuje dziecięce pasje!

Marakas KZ0031Cymbałki KZ0226bębenek KZ0021Perkusja KZ0215

Co możesz wybrać? Na przykład instrumenty perkusyjne: TAMBURYN, czyli bębenek baskijski, BĘBENEK czy MARAKASY oraz instrumenty melodyczne: FLET PROSTY czy CYMBAŁKI. My ze swojej strony gorąco polecamy DZIECIĘCE FORTEPIANY. Specjalnie dedykowane najmłodszym, wykonane z lakierowanego drewna, muzyczne zabawki.

FORTEPIAN RÓŻOWY

Cena: 585,00 zł
Dla kogo: dzieci od trzeciego roku życia
Rozwój: kształtowanie pamięci, wrażliwości i emocjonalności, rozwój wyobraźni, umiejętności muzycznych

Fortepian jest także dostępny w czerwonej wersji kolorystycznej.