ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT

ZABAWKI DLA NIEMOWLĄT

Okres niemowlęcy to pierwsze dwanaście miesięcy życia dziecka, w tym pierwszy miesiąc życia wyodrębniany jest jako okres noworodkowy. To czas intensywnych przemian u malców, które do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiedniej stymulacji oraz kontaktu i bliskości dorosłych.

Grupie zabawek dla niemowląt poświęciliśmy szczególną uwagę, ponieważ wiemy, jak ważna jest edukacja już od najmłodszych lat. Zabawki dla niemowląt z naszej oferty pomagają kształtować najważniejsze zmysły u dziecka – wzrok, słuch, dotyk. Ułatwiają poznawanie świata i pobudzają ciekawość.

Funkcję idealnej zabawki, zarówno dla niemowląt, jak i dla dzieci siedzących, może pełnić kolorowa mata edukacyjna w kształcie żółwia. Jedną z ogromnych zalet maty jest to, że można ją modyfikować i dostosowywać do aktualnych potrzeb dziecka, zmieniających się wraz z jego wiekiem.

Mata kojec KZ0207

Trzy funkcje maty i jej kreatywne zastosowanie

Mata edukacyjna w kształcie żółwia może pełnić trzy funkcje: kojca – dziecko nie wyjdzie poza granicę specjalnej siatki, edukacyjnej maty oraz basenu z piłeczkami, których w zestawie znajduje się 30. Piłeczki można sprawnie spakować, ponieważ mieszczą się w główce żółwia.

Wszechstronność maty trzy w jednym zapewnia dziecku zabawę, pobudzając jednocześnie od aktywności ruchowej. Mata posiada pałąki, na których zawieszone są kolorowe, mięciutkie zabawki. Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko.

MATA EDUKACYJNA 3W1

CENA: 180,00 zł
DLA KOGO: noworodki, niemowlęta i starsze dzieci
ROZWÓJ: wzrok, słuch, dotyk, stymulacja prawidłowego rozwoju