ROWEREK BIEGOWY DLA DZIECKA
Dodane przez      09/02/2021 12:52:30    Komentarze 0
ROWEREK BIEGOWY DLA DZIECKA

Rowerek biegowy to aktywne dziecko! Jazda na nim to jedna z pierwszych aktywności sportowych, które może zacząć maluch, dlatego zdecydowanie warto rozważyć zakup rowerka.

Na rowerku biegowym maluch szybko i sprawnie nauczy się równowagi i w każdej chwili będzie mógł podeprzeć się nóżkami. Jazda na rowerku biegowym pozwala nie tylko podeprzeć się, by się nie wywrócić, a tym samym przygotować również do jazdy na docelowym rowerze, ale także wyszaleć, poprawić koncentrację, poćwiczyć mięśnie, pobawić na świeżym powietrzu ze wszelkimi zaletami takiej aktywności.

ROWEREK BIEGOWY - SAME ZALETY

Jazdę na biegowym rowerku teoretycznie rozpocząć mogą dzieci od 18 miesiąca życia, ale, jako rodzice zawsze pamiętajmy, że dzieci rozwijają się w różnym tempie i wszystko zależy od ich indywidualnego, fizycznego i emocjonalnego rozwoju.

Zaczynając poszukiwania idealnego rowerka biegowego, najlepiej ustalić rozmiar rowerka, który będzie adekwatny dla dziecka, ponieważ, jeśli dziecko będzie miało kłopot z odpychaniem się stópkami lub hamowaniem, jazda na takim rowerku będzie dla niego nieprzyjemna.

ROWEREK BIEGOWY NICEKIDS ŻÓŁTY


W sklepie
Król Zabawek dostępne są różne rowerki biegowe. Każdy z nich to rowerek z regulowanym siodełkiem i kierownicą bez blokady skrętu, oraz łożyskowymi kołami z pianki EVA. Zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Spełniają także normy bezpieczeństwa EN71.

Jazda na rowerku biegowym ma mnóstwo zalet, dlatego warto zachęcać dzieci do tego typu aktywności, by mogły prawidłowo rozwijać się dzięki zabawie na świeżym powietrzu.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki