Klocki GIGANTY zjeżdżalnia + pojazdy

GIGANTY ZJ

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Układanie klocków rozwija kreatywność dziecka i dostarcza mnóstwa wyśmieniej zabawy. Klocki nie posiadają ostrych krawędzi i w łatwy sposób łączą się ze sobą.

Od lat zabawa klockami to nieodłączny element wychowania i rozwoju dzieci. Budowanie konstrukcji z klocków ćwiczy zdolności manualne, koncentrację , cierpliwość, koordynację wzrokową i ruchową,
oraz rozwija wyobraźnię i kreatywność naszych pociech. Różnorodność kształtów i kolorów zawsze zachęca do budowy nowych i niekonwencjonalnych budowli, nieograniczonych niczym, tak jak nieograniczona jest wyobraźnia naszych pociech .

Teraz dziecko może zbudować prawdziwe budowle, które nie tylko dostarczą wiele radości w trakcie budowy, ale także mogą posłużyć jako budowle do dalszych zabaw Wystarczy zbudować ogromny dom aby spędzać w nim długie godziny albo długi pociąg który przewiezie wszystkie zabawki w zestawie oprócz klocków konstrukcyjnych znajdują się kółka i zaczepy umożliwiające zbudowanie wagonów i połączenie ich ze sobą w ogromy pociąg.

Zestaw składa się z następujących elementów:

- klocki duże - 23 szt.

- klocki małe - 16 szt.

- kabiny do ciężarówki - 2 szt.

- kabiny do lokomotywy 2 szt.

- zjeżdżalnie - 4 szt.

- ośki - 16 szt.

- kółka - 32 szt.

- zaczepy 8 szt.

Wymiar najmniejszego klocka - 8,5x9x9 cm

Wymar największego klocka - 8x19x9,5 cm

Zbudowana zjeżdżalnia - 58x58 cm (szerokośćxwysokość)

249,00 zł

ZADZWOŃ:
609-139-019

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

17 Inne produkty w tej samej kategorii: