Kostka drewniana sorter z labiryntem

KZ0930

Wspaniała kostka edukacyjna z wieloma zabawami, która nie tylko bawi, ale i uczy!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Bardzo fajna drewniana kostka edukacyjna z labiryntem, która zajmie nasze dziecko na długie godziny! Dzięki temu, że kostka posiada róże strony z wieloma zabawami, nasze dziecko samo chętnie będzie chciało się nią bawić.

Na jednej ze stron znajduje się zegar, który nie tylko może wspaniale bawić, ale również pomóc maluszkowi w nauce cyferek, czy nauce liczenia.

Kolejna ze ścianek to kolorowe zębatki, zachęcające do kręcenia, dzięki czemu dziecko ćwiczy swoją motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową.

Następna ścianka zawiera sorter, który uczy rozpoznawania różnych kształtów i kolorów, oraz pomaga dziecku w rozwoju logicznego myślenia oraz rozwija cierpliwość podczas prób dopasowywania odpowiednich otworów do danego kształtu. Możemy w szybki sposób pomóc dziecku w nauce kolorów, mówiąc aby włożyło np. czerwoną gwiazdkę w odpowiednie miejsce itp.

Ostatnia ze ścianek to alfabet z cyferkami, oraz symbole zwierząt, które pomogą dziecku w nauce literek i cyferek, oraz mogą nauczyć naszego malucha angielskich słów przedstawiających zwierzęta, kształty itp.

Zwieńczeniem zabawy jest kolorowy labirynt, który nie tylko doskonale zajmuje czas ale uczy cierpliwości, dokładności oraz wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową. Po skończonej zabawie, labirynt można odwócić i schować do środka.

Rozłoożona kostka ma wymiary ok: 23x23x35 cm

141,38 zł

ZADZWOŃ:
609-139-019

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: