NAUKA W DOMU

NAUKA W DOMU

Nauka w domu wymaga szczególnej motywacji. koncentracji, skupienia i wytrwałości. Nie zawsze o to łatwo, szczególnie w przypadku młodszych dzieci, którym oswojenie się ze zmianami może przychodzić trudniej, niż dzieciom starszym.


W jakimś stopniu większość Rodziców stała się nieformalnymi uczestnikami edukacji domowej i musiała wesprzeć swoje dzieci w nauce czytania i pisania czy w podstawowych zadaniach matematycznych oraz zapewnić dzieciom odpowiednie warunki.

Sama nauka przeszła także do formy nauczania online, a przecież długotrwałe przesiadywanie przy ekranie komputera nie cieszy się dobrą sławą. Dlatego warto zwrócić się ku wspierającym edukację zabawkom, które nie tylko pomogą opanować niezbędne umiejętności, ale pozwolą także na odrobinę oddechu i zabawy.

PASTELOWA UKŁADANKA CYFRY

Taki oddech od monitora mogą zapewnić wszelkiego rodzaju puzzle i układanki. Nasza PASTELOWA UKŁADANKA składa się z drewnianej tablicy z otworami, do których należy dopasować poszczególne cyfry i liczby. Pozwala dziecku bawić się i uczyć w swoim własnym, indywidualnym tempie. Może także wspomóc naukę podstawowych działań matematycznych.

Rozwija spostrzegawczość, koncentrację, a dodatkowo ćwiczy również dłoń w inny sposób, niż klawiatura komputera. Dodatkowo puzzle wykonane są z drewna i pomalowane przyjaznymi dla oczu i bezpiecznymi dla dzieci farbami na bazie wody.

Zabawki edukacyjne, szczególnie te drewniane, mają wiele zalet i są bardzo lubiane przez dzieci. Nie męczą oczu i pozwalają odetchnąć od nauki przy komputerze.