PREZENT NA MIKOŁAJKI

PREZENT NA MIKOŁAJKI

Wizyta św. Mikołaja co roku przypada na 6 grudnia i jest fantastycznym wstępem do wprost uwielbianego przez dzieci okresu świątecznego! Jak sprawić maluchom prawdziwą niespodziankę? Wybrać najlepszy prezent na świecie!

A najlepsze prezenty to takie, które nie idą od razu w odstawkę! Jak nie pozwolić maluchom znudzić się zabawką po kilku minutach? Trzeba pamiętać, że są one badaczami, poszukiwaczami, majsterkowiczami i prawdziwymi odkrywcami! Dzień w dzień z wysiłkiem zdobywają kolejne doświadczenia, uczą się otaczającego je świata i zdobywają nowe umiejętności!

KLOCKI KONSTRUKCYJNE 3D

Indywidualne cechy dzieci są bardzo ważne! Jako Rodzice uważnie obserwujmy je i kierujmy się własną intuicją. Wybierajmy dla nich te aktywności, które są przez nie naprawdę lubiane, akceptowane i sprawiają im wyraźną przyjemność! Bo prawdziwy świat zabawy to taki, w którym można swobodnie cieszyć się i kreować, tworzyć i łączyć różne elementy, a także wymyślać coraz to nowe zastosowania!

W związku z tym decydowanie warto wybierać zabawki, które podsycają dziecięcą ciekawość i pobudzają wyobraźnię, bo właśnie wtedy budzą się pozytywne emocje, radość i poczucie satysfakcji! Dlatego proponujemy ponadczasowe, bezpieczne i ekologiczne DREWNIANE ZABAWKI, wśród których znajdują się GRY I ZABAWKI LOGICZNE, INSTRUMENTY MUZYCZNE, KLOCKI I UKŁADANKI czy WARSZTATY I NARZĘDZIA. W każdej z tematycznych grup zabawek znajdują się te, które zagwarantują wspaniały czas, a przede wszystkim tak pożądany przez najmłodszych rozwój!

Dziecięcy umysł rozwija się najlepiej i najszybciej wtedy, kiedy może być zaspokojona jego ciekawość!