DESKOROLKI ELEKTRYCZNE PODBIJAJĄ ŚWIAT!

DESKOROLKI ELEKTRYCZNE PODBIJAJĄ ŚWIAT!

Jazda na deskorolkach elektrycznych HOVERBOARD jest bardzo przyjemna. Stanowi jednocześnie zabawę, rozrywkę, ale jest również doskonałym środkiem transportu. Wielu rodziców zastanawia się czy korzystanie z tego typu deskorolek jest bezpieczne? Jest!

Deskorolka elektryczna marki FLYBLADE jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, pozwalającym na szybkie i łatwe przemieszczanie się. Może pokonać wzniesienia o kącie nachylenia nawet 15⁰, rozpędzać się do 12km/h, a jej zasięg wynosi nawet 20 km. Ten niewielki pojazd o designerskim wyglądzie fantastycznie sprawdza się podczas rekreacyjnych przejażdżek.

Opanowanie techniki jazdy na elektrycznej deskorolce może zająć trochę czasu, ponieważ najistotniejsze w trakcie korzystania ze sprzętu jest utrzymanie równowagi. Jednak już sama nauka może sprawić dziecku wiele frajdy i przyczynić się do rozwoju koordynacji ruchowej poprzez konieczność balansowania dosłownie całym ciałem!

DESKOROLKA ELEKTRYCZNA HOVERBOARD FLYBLADE

Podczas użytkowania zawsze jednak należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Bezwzględnie należy korzystać z kasku i ochraniaczy, aby ochronić ciało przez ewentualnym upadkiem. Nie powinno się korzystać z elektrycznej deskorolki w czasie deszczu oraz w warunkach zwiększonej wilgotności. Należy także unikać kałuż, jazdy po błocie, śniegu oraz na lodzie. Pozostałe zasady dostępne są w instrukcji obsługi.

Korzystanie z elektrycznej deskorolki HOVERBOARD jest bezpieczne pod warunkiem zachowania zasad użytkowania. Deskorolka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 8 roku życia. Warto także asystować dziecku podczas jazdy.