TWÓRZMY RELACJE POPRZEZ ZABAWĘ

TWÓRZMY RELACJE POPRZEZ ZABAWĘ

Zabawa jest podstawową aktywnością dzieci. Jest dla dzieci czymś tak naturalnym i koniecznym, jak oddychanie. Nasze maluchy wkładają w nią mnóstwo energii i ogromny wysiłek, który ma dla nich wielkie znaczenie.

Dlaczego nie wykorzystać naturalnych predyspozycji dzieci do tworzenia relacji? Dla dzieci idealnym towarzystwem do zabawy są nie tylko rówieśnicy, ale i rodzice, a już nawet najmłodsze dzieci bawią się korzystając ze wszystkich intensywnie rozwijających się zmysłów – słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Ważne jest by zabawki dla dzieci i akcesoria były jednocześnie praktyczne, bezpieczne, a także najwyższej jakości i najlepiej w dobrej cenie. Jest nawet jeden, szczególny rodzaj zabawek, które dzieci bardzo lubią i są to zabawki wykonane z drewna. Zabawki z drewna pozwalają dzieciom wyładować emocjonalną energię w radosny sposób i zbliżyć się do współtowarzyszy zabawy!

DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

Dzieci powtarzają wielokrotnie różne czynności, gesty i słowa po to, aby zdobyć i utrwalić nowe umiejętności, a także zaspokoić swoją ciekawość i zebrać doświadczenia, które zostaną przez nie wykorzystane w przyszłości.

W zabawie chodzi o rozwój i wspólne budowanie relacji. Do tych celów mogą posłużyć różne rodzaje zabawek. Jednak warto zwrócić szczególna uwagę na zabawki z działów: ZABAWKI EDUKACYJNE I ZRĘCZNOŚCIOWE oraz GRY I ZABAWKI LOGICZNE. Wspomagają one dzieci w pogłębianiu różnych umiejętności, także tych przygotowujących do przedszkola czy szkoły.

Najistotniejsza jest naturalna, spontaniczna, nieprzekraczająca możliwości dziecka zabawa i dostarczenie mu wielu różnorodnych bodźców.