PREZENT POD CHOINKĘ

PREZENT POD CHOINKĘ

Wpadliście już w wir przedświątecznych zakupów? Jeśli nie, to pamiętacie, że o prezentach warto pomyśleć jak najszybciej! Szczególnie warto mieć na uwadze potrzeby najmłodszych, bo to właśnie najczęściej najmłodsi najbardziej czekają na upominki!


Wspominaliśmy o tym już kilkukrotnie, ale pozytywnych wskazówek nigdy za wiele! Wybierając zabawkę dla dziecka pokierujmy się jego zainteresowaniami, ponieważ jako Rodzice dość szybko możemy zauważyć, że nasze maluchy najbardziej lubią zabawki konstrukcyjne, pojazdy czy godzinami potrafią układać drewniane klocki. Wybór zabawki edukacyjnej to zawsze podwójna wygrana. Nie tylko z powodu ciekawej niespodzianki, ale także niepodważalnych korzyści rozwojowych dla dziecka.

Wciąż rosnącym trendem wśród Rodziców jest wybór zabawek, które uczą dzieci zasad funkcjonujących w społeczeństwie czy wspomagają rozwój umiejętności dotyczących przyszłych obowiązków domowych. Absolutnym hitem są sklepy, piekarnie, kuchnie czy warsztaty, a nawet zestawy przyszłego stylisty zwierząt czy doktora!

OGROMNA DREWNIANA KUCHNIA Z AKCESORIAMI

Rozpakowywanie prezentów, które znajdują się pod choinką to dla dzieci zazwyczaj bardzo ekscytujący moment. A odpowiednie wyselekcjonowanie zabawki, którą przeznaczymy na świąteczny prezent jest kluczem do zainteresowania nią dziecka na dłużej, niż tylko przez kilka świątecznych dni.


Wybierajmy mądrze, jeśli to możliwe, zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Sprawimy dziecku nie tylko niespodziankę, ale zadbamy jednocześnie o jego rozwój.