WYBIERZ PREZENT DLA DZIECKA
Dodane przez      11/12/2018 10:33:53    Komentarze 0
WYBIERZ PREZENT DLA DZIECKA

Zastanawiasz się jak wybrać prezent dla dziecka? Prezent, który będzie wspierał jego rozwój, twórczość, kreatywność? Oto kilka naszych porad!

Wybieraj zabawki, które łączą w sobie kilka funkcji! Zabawki, które na przykład rozwijają jednocześnie motorykę małą i dużą, uczą rozpoznawania kolorów, cyfr, kształtów, stymulują koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, a nawet umożliwiają rozwiązywanie problemów!

WSPANIAŁA ZABAWA PRZEZ DŁUGIE GODZINY

Dzieci są naturalnie aktywne i ruchliwe. Dlatego podczas zabawy warto zwracać szczególną uwagę na prawidłową postawę dziecka. Dzieci uwielbiają też naśladować dorosłych. Wybierzmy więc dla nich zabawki, które im to umożliwią. Dobry pomysłem będzie KUCHNIA Z AKCESORIAMI, SKLEP, WARZYWA I OWOCE DO KROJENIA czy WARSZTAT. Pozwólmy dzieciom wykazać się i poznać własne zdolności, talenty i możliwości!

DREWNIANY SKLEP Z AKCESORIAMI

Od momentu, gdy dzieci robią pierwszy krok, niełatwo je zatrzymać. Rozwój intelektualny i fizyczny muszą iść ze sobą w parze. Poznawanie związków przyczynowo-skutkowych jest równie istotnie i korzystnie działa na rozwój. Po zachowaniu dziecka z pewnością poznamy czy, jako Rodzice, idziemy w odpowiednim kierunku. Ponieważ odpowiednio dobrane zabawki sprawiają, że dziecko sięga po nie bardzo chętnie i nie nudzi się nimi. To one umożliwiają sprawdzenie możliwości i dają satysfakcję, zachęcając do kolejnych działań. A w naszym sklepie pojawiły się NOWOŚCI, które zdecydowanie warto w wolnym czasie rodzinnie przetestować!


Dzieci najchętniej wykonują te czynności, które lubią. Dzięki odpowiednio dobranym zabawkom możemy pomóc dzieciom poznać ich talenty i mocne strony.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki