WYBIERZ PREZENT DLA DZIECKA

WYBIERZ PREZENT DLA DZIECKA

Zastanawiasz się jak wybrać prezent dla dziecka? Prezent, który będzie wspierał jego rozwój, twórczość, kreatywność? Oto kilka naszych porad!

Wybieraj zabawki, które łączą w sobie kilka funkcji! Zabawki, które na przykład rozwijają jednocześnie motorykę małą i dużą, uczą rozpoznawania kolorów, cyfr, kształtów, stymulują koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, a nawet umożliwiają rozwiązywanie problemów!

WSPANIAŁA ZABAWA PRZEZ DŁUGIE GODZINY

Dzieci są naturalnie aktywne i ruchliwe. Dlatego podczas zabawy warto zwracać szczególną uwagę na prawidłową postawę dziecka. Dzieci uwielbiają też naśladować dorosłych. Wybierzmy więc dla nich zabawki, które im to umożliwią. Dobry pomysłem będzie KUCHNIA Z AKCESORIAMI, SKLEP, WARZYWA I OWOCE DO KROJENIA czy WARSZTAT. Pozwólmy dzieciom wykazać się i poznać własne zdolności, talenty i możliwości!

DREWNIANY SKLEP Z AKCESORIAMI

Od momentu, gdy dzieci robią pierwszy krok, niełatwo je zatrzymać. Rozwój intelektualny i fizyczny muszą iść ze sobą w parze. Poznawanie związków przyczynowo-skutkowych jest równie istotnie i korzystnie działa na rozwój. Po zachowaniu dziecka z pewnością poznamy czy, jako Rodzice, idziemy w odpowiednim kierunku. Ponieważ odpowiednio dobrane zabawki sprawiają, że dziecko sięga po nie bardzo chętnie i nie nudzi się nimi. To one umożliwiają sprawdzenie możliwości i dają satysfakcję, zachęcając do kolejnych działań. A w naszym sklepie pojawiły się NOWOŚCI, które zdecydowanie warto w wolnym czasie rodzinnie przetestować!


Dzieci najchętniej wykonują te czynności, które lubią. Dzięki odpowiednio dobranym zabawkom możemy pomóc dzieciom poznać ich talenty i mocne strony.