DZIECKO W SZKOLE
Dodane przez      09/06/2018 10:30:54    Komentarze 0
DZIECKO W SZKOLE

Wyprawka skompletowana, pierwszy dzwonek w tym roku szkolnym za nami, nadzieje na nowy, ekscytujący czas rozwoju dziecka rozbudzone!

Jako rodzice mamy ogromny wpływ na to jak w szkole czuje i odnajduje się dziecko! Pomóżmy mu czuć się przez cały rok szkolny pozytywnie nastawionym do kolegów, nauczycieli i nauki!

Dobre nawyki, związane z nauką, ze szkołą, ale i z zabawą oraz odpoczynkiem, wypracowane wspólnie - rodzic z dzieckiem, mają wpływ na dziecka podejście związane z nowymi obowiązkami. Warto jednak pamiętać nauka to nie tylko szkoła i umiejętności przyswajane pod okiem nauczyciela, a odpoczynek to nie nicnierobienie. Nauka to również rozwój talentów odbywający się w czasie wolnym od szkoły, wolnym od zajęć.

Czy pozytywna kontrola i pomoc rodzicielska zawsze jest niezbędna? Są takie decyzje, które zależnie od etapu rozwojowego dziecka, możemy mu pozostawić, zgodnie z ideą, że najlepszym przyjacielem dziecka jest samodzielność. W tym samodzielność do wyboru sposobu spędzania wolnego czasu.

UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO

Idealną formą łączącą odpoczynek, rozrywkę i edukację dziecka, poza potrzebnymi i dopasowanymi do zainteresowań dziecka, zajęciami pozaszkolnymi, jest zabawa z wykorzystaniem specjalnie dedykowanych zabawek. Ich wybór zawsze pozostawiamy rodzicom dlatego, że to właśnie oni znają swoje dziecko najlepiej i wiedzą, które umiejętności dziecka należy wspierać, które wymagają już tylko ćwiczeń, a których jeszcze dziecko musi się nauczyć. W tym celu przygotowaliśmy zakładkę, w której zabawki posegregowane są ze względu na wiek dziecka: ZABAWKI DLA DZIECI.

Warto pamiętać, że dziecko rozwija się nieustannie, także w czasie wolnym od szkoły. Można stymulować jego rozwój poprzez odpowiednio dobrane zabawki.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki