PO CO DZIECIOM ZABAWKI?
Dodane przez      02/14/2018 14:55:00    Komentarze 0
PO CO DZIECIOM ZABAWKI?

Pomagają dzieciom wejść w świat fantazji poprzez spotęgowanie kreatywnych działań. Przyczyniają się do prawidłowego rozwoju wszystkich zmysłów. Dbają o ruch, ćwiczą umysł, dają radość. Zabawki – sprzymierzeńcy rodziców w czuwaniu nad jak najlepszą przyszłością dla dzieci.

Już nawet najmłodsze maluchy bawią się korzystając ze wszystkich intensywnie w tym okresie rozwijających się zmysłów – słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Dlatego właśnie tak chętnie sięgają po wielofunkcyjne, kolorowe, szeleszczące czy dźwięczne zabawki o różnej fakturze – od miękkich po drewniane.

Wszystkie zabawki, które rozwijają myślenie przestrzenne, uczą rozpoznawania kolorów i kształtów - wieże z elementów o różnej wielkości, klocki, sortery, układanki, w których trzeba dopasować elementy, zbudować, włożyć jeden w drugi są niezwykle przydatne i edukują dzieci w zakresie spostrzegawczości oraz doświadczania konsekwencji i następstw ich własnych działań.

DUŻY DREWNIANY WARSZTAT SKRZYNKA

Każda zabawa może być połączona z poznawaniem świata – tego najbliższego otoczenia, ale również tego bardziej odległego. Wszystkie procesy myślowe i psychomotoryczne są zaangażowane do pracy dzięki zabawkom właśnie. Dzięki temu maluchy poznają siebie i świat efektywnie, skutecznie i co najistotniejsze z radością i satysfakcją.

Warto zajrzeć do zakładek: ONSHINE oraz LUCY&LEO, aby wybrać dla dziecka wartościowe nowości.


Pamiętajmy, zabawki muszą być wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów czy surowców. W takiej sytuacji zawsze sprawdzi się wybór zabawek drewnianych.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki