ANATOMIA DLA DZIECI
Dodane przez      11/07/2017 14:11:42    Komentarze 0
ANATOMIA DLA DZIECI

Dzieci już od najmłodszych lat interesują się swoim ciałem, a największe zainteresowanie maluchów funkcjonowaniem ludzkiego organizmu najczęściej przypada na wiek 3-6 lat.

To właśnie w tym okresie dzieci zaczynają zadawać pytania, które nawet dorosłe i bardzo doświadczone osoby potrafią wprawić w zakłopotanie. Jak sobie poradzić z pytaniami dzieci o ludzkie ciało?

Doskonałą okazją do poznawania ciała i anatomii człowieka oraz do wspólnej, kreatywnej, twórczej i wesołej zabawy są puzzle edukacyjne ANATOMIA LUDZKIE CIAŁO w wersji chłopiec oraz w wersji dziewczynka. Puzzle są drewnianymi pomocami, które poprzez wykorzystanie wyjątkowych układanek składających się z 5 warstw pokazują ludzkie ciało. Doskonale sprawdzą się także jako pomoce dydaktyczne dla przedszkolaków i w nauczaniu wczesnoszkolnym. Można je połączyć z innymi dostępnymi na rynku książeczkami o ludzkim ciele dedykowanym najmłodszym.Jako dorośli, rodzice, nauczyciele warto, żebyśmy rozmawiali z dziećmi na tematy, które je interesują, szczególnie na tematy dotyczące ludzkiego ciała. Najlepiej w przystępny, adekwatny do etapu rozwojowego dziecka sposób i z wykorzystaniem ciekawych dla dzieci pomocy edukacyjnych. Stąd puzzle ANATOMIA LUDZKIE CIAŁO CHŁOPIEC oraz ANATOMIA LUDZIE CIAŁO DZIEWCZYNKA wydają się być przydatnym wsparciem w rozwojowych dążeniach.


Ponieważ każde dziecko prędzej czy później zacznie zadawać pytania dotyczące anatomii człowieka i budowy organizmu, warto zaopatrzyć się w dwie wersje edukacyjnych puzzli – chłopiec i dziewczynka.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki