Wiosna pełną parą!! Traktory na pedały najpopularniejsze na podwórkach!

Wiosna pełną parą!! Traktory na pedały najpopularniejsze na podwórkach!

Już czas zadbać o zabawę Twojego dziecka na powietrzu.

Huśtawka- bawi dzieci niezmiennie od wielu lat. Huśtawka 3w1

Najpopularniejszą zabawką kojarzącą się z podwórkiem jest huśtawka. Niezmiennie od wielu lat daje ona radość każdemu dziecku. Jakiś czas temu pojawiły się na rynku Huśtawki 3w1, to wspaniałe rozwiązanie, ponieważ taka huśtawka "rośnie" razem z dzieckiem. Huśtawka ta posiada trzy warianty użytkowania w zależności od wieku dziecka dla
najmłodszych wyposażona jest w oparcie oraz przednie zabezpieczenie z otworkami na nóżki, dzięki czemu pełni funkcję bezpiecznej huśtawki kubełkowej dla najmłodszych. Gdy dziecko podrośnie wystarczy usunąć przednią część huśtawki i uzyskujemy w ten sposób świetną huśtawkę z
oparciem dla przedszkolaka. Dla dzieci powyżej 5 lat tworzymy huśtawkę tz. "deskę" usuwając również oparcie. Wszystkie elementy tej huśtawki montuje i demontuje się niesamowicie łatwo, a sama zabawka posłuży Twojemu dziecku przez długie lata.

Dziecko za małe na rower? Rozwiązaniem jest rowerek
biegowy!

Następnym świetnym rozwiązaniem są rowerki i od jakiegoś czasu bijące rekordy popularności rowerki biegowe. Rowerek biegowy to drewniana lub metalowa konstrukcja roweru nie wyposażona w pedały, dzięki czemu Twoje dziecko musi wykorzystywać jeszcze bardziej siłę Swoich nóżek niż w przypadku zwykłego roweru. Rowerek biegowy to wspaniała zabawka rozwijająca zmysł równowagi u Twojego dziecka. Możesz być pewien, że jak opanuje jazdę na rowerku biegowym, nauka jazdy na zwykłym rowerze pójdzie już bardzo łatwo. Rowerek biegowy posiada szerokie, wygodne, gumowe koła oraz regulowane siodełko dzięki czemu spełnia się dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 5 lat.

Pojazdy na pedały to hit! Traktory, Quady, Jeppy...

W ostatnich latach jednak rekordy popularności biją już
nie rowerki ale inne pojazdy na pedały. Każde dziecko
marzy o tym aby mieć swój własny traktor, terenowego Jeepa czy quad. Producenci zabawek wyszli tym oczekiwaniom na przeciw i stworzyli wierne repliki takich pojazdów napędzanych na pedały. Traktory, quady, Jeepy na pedały są wyposażone w kierownicę, co za tym idzie też w skrętną przednią oś kół czym nie mogą pochwalić się zwykłe jeździki do odpychania się nóżkami. Do takich traktorów na pedały można też znaleźć wiele elementów dodatkowych jak przyczepki, łyżki do koparek oraz kaski. Traktory na pedały są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 5- 6 lat w zależności od wzroztu dziecka i pomagają rozwijać koordynację ruchowo- wzrokową oraz ćwiczą siłę nógek i kolan.

Pojazdy na pedały to wspaniały prezent dla dziecka na każdą okazję!