PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI
Dodane przez      12/03/2021 12:19:02    Komentarze 0
PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA DZIECI

Co rok wizyta św. Mikołaja przypada na dzień 6 grudnia i jest to fantastyczny wstęp do uwielbianego przez dzieci okresu świątecznego. Dlaczego szczególnie warto mieć na uwadze potrzeby najmłodszych członków rodziny? Dlatego, że zazwyczaj to właśnie oni na prezenty czekają najbardziej!

Czym kierować się w wyborze upominku świątecznego? Najlepiej zainteresowaniami dziecka. Jako rodzice z pewnością dostrzegamy jego talenty i zauważymy czy lubi zabawki konstrukcyjne, układanie klocków, malowanie, rysowanie, a może lubi grać na instrumentach muzycznych. Wybór zabawki, która jest zgodna z potrzebami dziecka to zawsze podwójna wygrana. Nie tylko powodu fajnej niespodzianki, ale także z powodu niepodważalnych korzyści rozwojowych.

Jako rodzice wiemy także, że najlepsze zabawki to takie, które nie idą od razu w odstawkę. Pamiętajmy, że dzieci posiadają naturalna ciekawość. Są poszukiwaczami, badaczami, majsterkowiczami i prawdziwymi odkrywcami. Dla nich prawdziwy świat zabawy to taki, w którym mogą swobodnie, bez żadnych ograniczeń cieszyć się, korzystać z nieograniczonej wyobraźni, tworzyć, łączyć i wymyślać.

ZESTAW ARTYSTYCZNY W WALIZCE

Warto wybierać zabawki, które podsycają dziecięcą kreatywność. Takie, jak na przykład zestawy artystyczne. Magiczne walizki zawierają wszystko, co potrzebne do zabawy: kredki, pisaki, pastele, farby i inne przydatne do twórczości artystycznej przedmioty: linijkę, gumkę czy pędzelek. Pamiętajmy, ze odpowiednie wyselekcjonowanie zabawki to klucz do zainteresowania nią dziecka na dłużej, niż tylko przez świąteczne dni.

Rozpakowywanie prezentów to dla dzieci zazwyczaj bardzo ekscytujący moment. Zadbajmy o niego mądrze wybierając zabawki.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki