PUZZLE I UKŁADANKI
Dodane przez      11/02/2021 12:33:03    Komentarze 0
PUZZLE I UKŁADANKI

Oprócz kloców, to pewnie jedna z najbardziej lubianych przez dzieci propozycji z kategorii mądre zabawki. Doskonała koncepcja na każdy wieczór oraz zabawa nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dorosłych – puzzle i układanki. U nas wybierzesz te najlepsze!

Zalety układania są powszechnie znane. To przede wszystkim skupienie uwagi na wykonywanych czynnościach oraz rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia. Tego rodzaju trening szarych komórek i zdolności manualnych jest jak najbardziej pożądany i niesie ze sobą nie tylko rozwojowe korzyści, ale także sporo radości. Wybierając puzzle i układanki warto pokierować się zainteresowaniami dziecka. Te dzieci, które interesują się dinozaurami chętniej zajmą się zabawą, kiedy otrzymają propozycję ułożenia ciekawych, tematycznych obrazków. Możliwości są praktycznie nieograniczone. W naszym sklepie znajdą się różne warianty puzzli i układanek – dla miłośników przyrody i zwierzątek, autek i samolotów, a także dla małych naukowców, którzy już nie mogą doczekać się nauki pisania i matematyki.

PUZZLE MAGNETYCZNE BUDOWATematyczne puzzle pozwalają dzieciom zaangażować się i poznawać świat!
MAGNETYCZNE PUZZLE BUDOWA zadedykowane zostały najmłodszym, którzy żywo interesują się maszynami i chcą dowiedzieć się jak działają one w praktyce. Jest to świetna propozycja również dla rodziców, którzy chcą poopowiadać maluchom jak zorganizowany jest cały proces budowania. W tym zestawie pudełko, do którego można schować wszystkie elementy, po swojej zewnętrznej stronie jest jednocześnie suchościeralną tablicą.

Puzzle i układanki wzmacniają u dzieci poczucie wartości, rozwijają sprawność manualną, pozwalają rozwinąć słownictwo, uczą wytrwałości i cierpliwości, oferując jednocześnie dawkę fantastycznej zabawy.

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównywarki