Kołyska dla lalek

KZ0608

Niezwykle atrakcyjna drewniana kołyska dla lalek zawierająca komplet pościeli.

Więcej szczegółów

Różowa kołyska to idealny prezent, który wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Zabawka dedykowana dla każdej małej dziewczynki, która lubi naśladować dorosłych i odtwarzać różne domowe sytuacje. Teraz każda lalka czy miś będzie ukołysany do snu w tym uroczym mebelku. Bez problemu zmieści się tam zabawka nie przekraczająca 50 cm. W komplecie znajduje się dopasowana pościel w delikatnym odcieniu różu dzięki, której można wygonie utulić lalkę do snu.

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa .

Kołyska po złożeniu ma wymiar 35 x 29 x 50 cm

Wymiar pudełka: 30 cm x 7 cm x 50 cm

Od dzisiaj Twoje dziecko może spać spokojnie, tak jak lalki, które zostaną uśpione za pomocą tej kołyski. Produkt zawiera poduszeczkęprześcieradło i kołderkę, aby każda lalka czuła się wygodnie i nie było jej zimno.

Dzięki tej drewnianej kołysce możesz być pewien, że Twoje dziecko będzie doskonale sprawdzało się w roli rodzica i wszystkie lalki będą zadowolone i uśmiechnięte, a co najważniejsze będą wyspane.

 

99,99 zł

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: