Interaktywny stolik Clementoni

60260

Interaktywny stolik z wieloma aktywnościami stymulującymi słuch i wzrok. Elektroniczna mówiąca zabawka, idealna do nauki pierwszych cyfr, liter, kształtów i kolorów. Pobudza zdolności manualne, słuch i wzrok. Zawiera "panel dotykowy" z interaktywnymi klawiszami. Odtwarzacz muzyki i fortepian gra mnóstwo zabawnych piosenek. Kolorowa książka uczy liter i nazw zwierząt.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Interaktywny stolik Clementoni to mówiąca po polsku zabawka z mnóstwem aktywności pomocnych w nauce pierwszych cyfr, liter, kształtów, kolorów a także nazw zwierząt.

Stolik posiada wiele różnych funkcji a także efekty świetlne i dźwiękowe, co z pewnością przyciągnie uwagę Maluszka.

Zabawa Stoliczkiem pobudza zdolności manualne, słuch i wzrok.

Funkcje stolika:

- Baby Pad Edukacyjny -  9 dotykowych przycisków z efektami dźwiękowymi - umożliwi dziecku przyswajanie cyfr, słów i wielu nowych pojęć.

Po wciśnięciu klawisza zabawka wypowiada nazwę cyferki, która się na nim znajduje. Po kolejnym wciśnięciu tego samego klawisza, mówi krótką frazę dotyczącą obrazka, który się na nim znajduje.

- Księga zwierząt - przewracając strony można usłyszeć wesołe wierszyki, poznać pierwsze litery alfabetu, a także zwierzęta i odgłosy, jakie wydają.

Gdy przewrócimy stronę usłyszymy: "C jak Cykada. Cykady w chórze śpiewają i lato nam umilają" lub "A jak Aligator. Jest mniejszym kuzynem krokodyla, jak go spotkasz to na drzewo dawaj dyla".

- Odtwarzacz muzyczny - włączając odtwarzacz można posłuchać różnych melodii i wesołych piosenek.

Wesoły głos zachęca nas "Posłuchajmy trochę muzyki", po czym włączają się wesołe dźwięki, po ponownym wciśnięciu przycisku na odtwarzaczu, melodia zmienia się.

- "Magiczna" klawiatura - dzięki tej klawiaturze dziecko może wgrywać i słuchać melodii, rozwijając zdolności manualne.

- Kształty i kolory - 3 przyciski po środku stolika uczą kształtów i kolorów.

Gdy wciśniemy jeden z przycisków usłyszymy głos: "Koło. Jakiego koloru jest? Żółte!" lub "Trójkąt. Jakiego koloru jest? Niebieski".

Zabawka wymaga użycia 3 baterii (w zestawie znajdują się baterie testowe, które mogą wymagać wymiany).

Wymiary stolika: 36 x 36 cm


Wymiary opakowania: 60 x 38 x 14,5 cm

Wiek: 10-36 m-cy

159,00 zł

ZADZWOŃ:
609-139-019

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: